fbpx


W tym roku nikt nie miał więcej zabawy z wizualizacjami niż Kyle. Po tym, jak w maju zadebiutował teledysk do „Playinwitme” z Kehlani, powraca z innym kolorowym klipem, który wspiera jego debiutancki album „Light of Mine”. Kyle i Alessia Cara w najnowszym teledysku do piosenki „Babies” grają dzieci! 

Wyświetl ten post na Instagramie.

babies video out tomorrow @superduperkyle

Post udostępniony przez ALESSIA CARA (@alessiasmusic)

Wideo stworzone przez Kid Studio rozpoczyna się od gorącej kłótni Kyle’a z jego miłością. Chwilę później zmienia się nastrój, otoczenie staje się żywe i kolorowe, autor „iSpy” strzela do swojej ukochanej jedną ze strzał Kupidyna. Alessia Cara pojawia się na zestawie zrobionym z papieru-mâché, aby pomóc w rozwiązaniu wszystkich miłosnych problemów jako gospodarz specjalnej linii telefonicznej o numerze 1 800-LUV-FUNK. Piosenkarka znana z utworu „Growing Pains” kontynuuje dostarczanie jej pomocy w powietrzu, przelatując przez ekran w anielskich skrzydłach Amora i dziecięcej niebieskiej szmince. Na koniec kamera wraca do rzeczywistości, gdzie kochankowie wybaczają sobie i wtulają się w siebie .

Aktualnie Kyle jest w trakcie swojej trasy koncertowej Lightspeed World Tour, z którą dzisiaj wieczorem zawita do Houston. Później kierować się będzie się w kierunku zachodniego wybrzeża, by w grudniu przylecieć do Europy.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X