fbpx


Zestawienie The Hot 100 w tym tygodniu nie przynosi większych niespodzianek. Na szczycie listy niezmiennie pozostaje Drake, zaraz za nim Cardi B i Maroon 5, a na czwartym miejscu debiutuje 6ix9ine wraz z Nicki Minaj.

Jak już wcześniej pisaliśmy, 2018 jest prawdziwym rokiem Drake’a. Kanadyjski raper zdobywa szczyty list przebojów, ale co więcej, nie ma żadnego problemu aby się na nich utrzymać. Właśnie mija kolejny tydzień Drake’a na szczycie listy The Hot 100 – utwór o tytule In My Feelings sprawił, że w trzydziestym drugim zestawieniu The Hot 100 raper króluje na pierwszym miejscu listy po raz dwudziesty drugi.

Zaraz za nim, kolejny tydzień z rzędu utrzymuje się niesamowity singiel Cardi B z udziałem Bad Bunny i J. Balvina – I like it. Ten zainspirowany kulturą latynoską utwór również miał swoją chwilę na szczycie The Hot 100, pozostając tam przez jeden tydzień od 7 do 14 lipca, a został zdegradowany do drugiego miejsca przez – tak, tak – Drake’a i jego kawałek Nice for what. Pomimo tego I like it nie traci na popularności i utrzymuje się zaraz za In My Feelings.

Cardi nie jest obecna jedynie na drugim miejscu zestawienia, ponieważ zaraz za I like it na trzecim miejscu listy znajduje się utwór, w którym także występuje – jest to Girls Like You autorstwa Maroon 5. On również utrzymuje się w trzecim miejscu od poprzedniego zestawienia. Dopiero na czwartym miejscu zestawienia pojawia się nowość – FeFe wykonywane przez 6ix9ine, Nicky Minaj i Murda Beatz. Pierwszą piątkę zamyka awansujący z siódmego miejsca Post Malone i jego utwór Better Now.

Co uważacie o zestawieniu Billboard The Hot 100 w tym tygodniu? Czy Drake odda koronę w przyszłym tygodniu? Zgadzacie się z położeniem pierwszej piątki na liście? Dawajcie znać w komentarzach!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X