fbpx


Media spekulują już od bardzo dawna, kto pojawi się na ślubie książęcej pary – księcia Harrego i Meghan Markle. Po za tym, wszyscy czekają na informację, który z artystów czy artystek zagra dla nich swój utwór na pierwszy taniec. Spekulacji było mnóstwo – Elton John na przykład odwołał swoje koncerty w dniu ślubu pary książęcej, chęci wyraził również Sam Smith czy Stormzy. Tak więc książę Harry miał w kim wybierać. On jednak wybrał kogoś innego!

Książę Harry & Ed Sheeran (usmagazine.com & www.seventeen.com)

W 2017 roku zdecydowanie królował jeden utwór, który był najczęściej wybieranym na pierwszy taniec i to na całym świecie! W Polsce również był najczęściej granym numerem. A mowa tutaj o pięknym singlu „Perfect„, który roztopił serca mnóstwa osób i jak to sam Ed Sheeran określił… po to ten utwór nagrał! Żeby wzruszać i żeby pasował na ślub dla par młodych. No i skoro królował na całym świecie – to i w królewskim klimacie musi się również pojawić!

Jak donoszą zagraniczne media książę Harry osobiście pofatygował się do Eda Sheerana i poprosił go o występ na Jego ślubie z Meghan. Nie wiadomo jeszcze w jakiej formie, ale podobno Ed nie protestował i nie wahał się ani chwili. Tym bardziej, że już w grudniu gdy artysta odbierał Order Imperium Brytyjskiego za swoją działalność artystyczna i charytatywną, zapytany o wystąpienie na ślubie pary książęcej odpowiedział: „Tak, dlaczego nie?

Skoro chyba już cały świat o tym mówi, to raczej jest to sprawa pewna. Dla nas to świetny wybór. Pierwszy taniec tej wyjątkowej pary przy „Perfect„, to może być piękny widok!

A jak Wam podoba się ten utwór? Pasuje według Was na ślub i pierwszy taniec? 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X