fbpx


Książę Harry i Meghan Markle zatrzymali się w Canada House w Londynie przed wyjazdem na imprezę młodzieżową. Książę Sussex spotkał się z dziećmi, a nawet dał się ponieść emocjom i pokazał swoje wokalne umiejętności!

Foto: Chris Jackson – WPA Pool / Getty Images

Imprezę zorganizowano, aby rodzina królewska spotkała się z młodymi Kanadyjczykami, którzy zajmują się modą, sztuką, biznesem i aktywizacją środowisk akademickich. Książęca para chciała posłuchać o ich doświadczeniach jako ekspatów i możliwościach, które młode osoby widzą na rynku pracy.

Całość przebiegła zgodnie z planem, aż do czasu, gdy Harry pomachał na pożegnanie tłumowi. W tym momencie zaśpiewał bardzo krótki fragment „So Long, Farewell” z The Sound of Music. Obejrzyjcie klip, gdy księżna uśmiecha się do męża, który śpiewa. Dobrze mu wyszło?

Foto: Chris Jackson – WPA Pool / Getty Images

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X