fbpx


Zapewne często myślicie sobie – nie będę brał udziału w żadnym konkursie, bo i tak nic nie wygram. My od razu Wam mówimy – to błąd, tym bardziej gdy Cheetos ma dla Was całe mnóstwo nagród, o które możecie grać codziennie! Zainteresowani? No to sprawdzajcie, o co możecie zagrać!

Koszulka, bluza, ręcznik, słuchawki czy może lazybag?! Ciężko się zdecydować, prawda?! Jeśli są takie nagrody, to wcale się nie dziwimy! Jednak kochani – nic straconego! Codziennie możecie walczyć aż o 100 takich nagród! Czyli szybko licząc, pula nagród to 7500 gadżetów! Dlaczego warto je mieć, oprócz samej radości? A dlatego, że swoje gadżety od Cheetos mają już Wasi ulubieńcy!

Dominik Rupiński, Zuzia Borucka, Ada Skon, Naruciak i Smav już mają swoje modne gadżety od Cheetos! Teraz czas na Ciebie! Jak grać? To bardzo proste! W paczkach Cheetos oznaczonych banerem promocyjnym znajdziecie kody, dzięki którym macie szansę grać o wyjątkową nagrodę! Znalezione kody wpisujecie na stronie https://konkursfashionista.cheetos.pl i jak najbardziej kreatywnie odpowiadacie na pytanie:

Dlaczego wybrana nagroda jest najbardziej wychrupista ze wszystkich?

I to wszystko! Codziennie macie szansę grać o jedną ze 100 wyjątkowych nagród! Zbierajcie kody z paczek Cheetos oznaczonych banerem promocyjnym i wykorzystajcie swoją szansę! Konkurs trwa od 18 czerwca do 31 sierpnia!

Szczegóły i regulamin znajdziecie na stronie https://konkursfashionista.cheetos.pl/.

Nie zapomnijcie pochwalić się w komentarzach swoimi nagrodami! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X