fbpx


Już 22 marca do sklepów trafi kolejny numer Young Stars News! Będzie to już 6 numer naszej gazety, która już teraz stała się miesięcznikiem! Oprócz gazety, w której mnóstwo wyjątkowych treści oraz plakatów, mamy dla Was również wyjątkowy prezent!

Do numeru szóstego tym razem została dołączona zakładka do książki z gwiazdami Young Stars! W końcu chyba każdy z nas ma w domu jakąkolwiek książkę i ją czyta! Przynajmniej mamy taką nadzieję 😉 Stąd uznaliśmy, że będzie to idealny dodatek w tym miesiącu.

Świetną informacją jest to, że gazetę można zamówić w przedsprzedaży na mymusicshop.pl i przy tej opcji, gazeta dotrze do nas jeszcze szybciej, niż premiera sklepowa! Natomiast jak ktoś chce zakupić ją 22 marca, to zapraszamy do kilku miejsc. Young Stars News będzie można kupić w takich miejscach jak salony Empik, punkty Poczty Polskiej oraz wybrane punkty: Relay, InMedio, Akapit, 1minute, Virgin, Discover, Hubiz, World of Beauty & Art, Aelia i Duty Free.

Tak więc zapraszamy do zakupów i życzymy miłego czytania! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X