fbpx


Tak jak to opisuje Jughead Jones, rodzina Cooper to rodzina idealna. A przynajmniej tak mu się kiedyś wydawało. Teraz, kiedy już wiemy, kto zabijał niewinnych ludzi, nie jesteśmy w stanie postrzegać ich w taki sam sposób, jak wcześniej. Ale czy jest coś jeszcze, co może nas niepokoić?

Hal Cooper w jednym z ostatnich odcinków opowiadał, jak to każde pokolenie w ich rodzinie ma w sobie swoją ciemną stronę. Pokazywał, co działo się w poprzednich latach i dlaczego tak naprawdę był Black Hoodem. Jednak nas interesuje to, co powiedział do Betty. Hal wierzy, że to właśnie ona będzie jego następczynią, że to właśnie ona będzie kończyć rzeczy, które rozpoczął. Lecz przecież Hal ma również drugą córkę. Dlaczego jej nie brał pod uwagę?

Znalezione obrazy dla zapytania riverdale polly

Polly to bardzo skromna, kochająca i spokojna dziewczyna. Jednak jej kontakt z rodzicami był bardzo trudny. Została przez nich bardzo niesprawiedliwie potraktowana. Nikt nie wiedział, co się z nią dzieje, a rodzice nie opiekowali się nią, jak należy. Na szczęście Betty, z pomocą Jugheada odnalazła swoją siostrę. Pomimo tego, Polly nie chciała wracać do domu i chyba każdy może to doskonale zrozumieć.

Znalezione obrazy dla zapytania riverdale polly

Miejsce, do którego wybrała się Polly, po tym, gdy nie chciała już więcej mieszkać w miasteczku gdzie giną ludzie, nigdy nie zostało pokazane. Nie wiemy, gdzie dokładnie się udała. Możliwe, że osoby, z którymi przebywała, nie miały na nią dobrego wpływu. Nie jest jasne, dlaczego nie chciała poinformować rodziny o tym, że jej dzieci przyszły na świat.

Paulinag99x pisze w swoim artykule na ten temat:

W drugim sezonie Polly pojawia się kilka razy. Cały czas przebywa na farmie, gdzie pogodziła się z tym co ją spotkało. Jednak możemy zauważyć zmianę jej zachowania. Jest oczarowana miejscem, w którym przebywa, ale niewiele o nim mówi. Bywały momenty, w których dziewczyna jest bardzo tajemnicza, a wręcz przerażająca. Podczas rozmów z Betty mówi o grzesznikach, którzy powinni zapłacić za swoje winy. Zdumiewające są również napady złości i dziwne spojrzenia, rzucane w stronę domowników.

Znalezione obrazy dla zapytania riverdale polly and cheryl

Polly ma nie tylko tajemniczą i wcześniej nie znaną przeszłość, ale też przyszłość. W 3 sezonie mogłoby pojawić się dużo nowych wątków związanych z tą bohaterką. Polly może wywołać wiele kłopotów aby pokazać Alice, jak niesprawiedliwie ją potraktowała, by sama poczuła się tak jak ona kiedyś. Może jednak mylimy się co do niej? Być może jest to dobra dziewczyna i ma zamiar wybaczyć swojej matce? Z drugiej strony, nie byłoby to dziwne, gdyby jeszcze bardziej odwróciła się od swojej rodziny.

Więcej o Polly możecie przeczytać w artykule Paulinyhttp://fandoms.pl/330270/polly-cooper-najbardziej-tajemniczych-postaci-riverdale

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X