fbpx


Kanye West uwielbia kontrowersje! W ostatnim czasie jest go pełno w kolorowych pismach, głównie za sprawą różnych dziwactw i wybryków, niż osiągnięć muzycznych. Teraz usunął swoje konta na Instagramie i Twitterze. Dlaczego?

HOT 97.1 SVG

Raper nigdy nie obawiał się pisać tego, co myśli. Często wypowiadał się na tematy polityczne. Ba, w przeszłości zapowiadał, że wystartuje w wyborach na prezydenta USA! Te plany odłożył chyba na bok, skoro niedawno poparł Donalda Trumpa. Spotkało go to ze sporą krytyką!

Nie spodziewalibyśmy się, że Kanye przejmuje się hejtami, ale jego konta zniknęły z sieci kompletnie bez zapowiedzi! Być może to pokłosie krytyki internautów, ale portal TMZ ma inne zdanie na ten temat. Podobno muzyk szykuje się do wyprawy do Afryki, gdzie będzie nagrywać nową płytę. Twitter i Instagram tylko by go rozpraszały!

To nie pierwsza ucieczka Kanye’a z mediów społecznościowych. Zrobił już to w maju ubiegłego roku. W tym postanowieniu przetrwał niemal rok! Czy tym razem będzie podobnie?

Podobny obraz

Hollywood Life

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X