fbpx


Nie pierwszy raz koreański pop łączy się z popowymi utworami i artystami z całego świata. Tym razem K-Pop połączył się z B-Pop, czyli z brytyjskim popem. O kim mowa? O znanych gwiazdach obu światów i gatunków!

Dua Lipa to objawienie ostatniego roku, która z mega mocą i siłą wbiła się do grona najlepszych artystek, zgarniając przy tym mnóstwo nagród. Nie zatrzymuje się ani na chwile, pokazując to w nowym utworze sprzed kilku dni, który już ma ponad 13 milionów wyświetleń! Mowa o utworze Kiss and Make Up, który nagrała wspólnie z… BLACKPINK!

BLACKPINK to jeden z najbardziej znanych koreańskich girlsbandów. W połączeniu z Dua Lipą mogą naprawdę dużo zwojować! Pokazuje to już sam utwór, który nie ma jeszcze oficjalnego teledysku, ale mamy wrażenie, że to kwestia czasu. Wszystko dlatego, że pod wspólnym utworem jest mnóstwo wyświetleń, a dodatkowo 1,1 miliona łapek w górę!

Chcielibyście zobaczyć ich wspólne, oficjalne wideo? 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X