fbpx


Justin i Hailey znowu na świeczniku! Tym razem kolejna poważna rzecz zbliżająca parę do ostatecznego pobrania się i spędzenia życia razem! Przynajmniej taką mamy nadzieję. Co się dokładnie stało? Kolejni świadkowie widzieli nasze gwiazdy w sądzie w Nowym Jorku, gdzie otrzymuje się specjalne licencje dotyczące ślubu – coś w stylu naszego urzędu stanu cywilnego!

Foto: Robert O’neil / SplashNews.com

Najlepsze jest to, że teoretycznie Justin i Hailey już mogli się pobrać będąc w sądzie, jednak świadkowie twierdzą coś innego. Jak donoszą zagraniczne media i ich źródła, para wyszła z sądu bardzo szczęśliwa i rozemocjonowana! Justin nie mógł powstrzymać łez i podobno powiedział do Hailey „Nie mogę się doczekać, by się z tobą ożenić, kochanie„.

W Nowym Jorku, licencja małżeństwa jest ważna przez 60 dni od momentu jej złożenia, co oznacza, że ​​para będzie musiała się pobrać w ciągu najbliższych dwóch miesięcy – jeśli jeszcze tego nie zrobili! Nieźle prawda? 🙂 Ciekawe co dalej i czy Justin zaskoczy nas tak samo jak Jego ojciec, nagle wstawiając zdjęcie z wyjątkowego ślubu, o którym mało kto wiedział.

Najważniejsze jest oczywiście to, żeby byli szczęśliwi i przetrwali ten ciężki klimat i czas show-biznesu, gdzie mało kto pomaga i szczerze wspiera inne gwiazdy. Przekonamy się pewnie już niedługo, jednak póki co życzymy szczęścia i czekamy na kolejne szczegóły! 🙂

Foto: Splash News

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X