fbpx


Musimy przyznać, że Justin Bieber ma niesamowity gust! Jednak no cóż, nie każdy może sobie pozwolić na taką „zabawkę”, w której artysta był ostatnio widziany. Mimo to, wygląda świetnie! O czym mowa?

Chodzi o nowy samochód, którym ostatnio porusza się Justin! Jest to nowe, piękne, niebieskie Lamborghini! Paparazzi przyłapali go w Beverly Hills, gdzie zatrzymał się na moment, żeby porozmawiać ze znajomym aktorem Jerrym Seinfeldem i Jego córką.

Nie od dziś wiadomo, że Justin lubi luksusowe i zarazem sportowe samochody, w których świetnie się czuje i wygląda. W swoim garażu ma jeszcze na przykład sportową Teslę, Ferrari czy inny model Lamborghini. Chyba ta ostatnia marka spodobała mu się najbardziej, skoro zakupił kolejny egzemplarz.

Nam pozostaje tylko pozazdrościć i oglądać Justina w tego typu samochodach 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X