fbpx


19-letniej aktorce i piosenkarce drogę do kariery otworzyła rola Pauli w serialu „Rodzinka.pl”. Debiut zaliczyła w występach scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”. W 2014 roku wystąpiła w teledysku Jeremiego Sikorskiego „Bez Niej Nie Byłoby Nas”. Rok później nakładem My Music Wieniawa pokazała światu swój pierwszy singiel „Co mi jest”, a w 2017 roku pojawiła się jej następna piosenka „Oddycham”, która została wykorzystana w reklamach Deichmanna. Dzisiaj w serwisie Youtube.com miała miejsce premiera jej najnowszego utworu „Nie muszę” i teledysku do niego! 

Julię Wieniawę kojarzycie zapewne przede wszystkim dzięki rolom w serialach telewizyjnych oraz wielu produkcjach kinowych. Wystąpiła m.in. w: „Kobietach mafii”, „Serce nie sługa” czy „Kobiecie sukcesu”. Karierę muzyczną zaczęła ponad 3 lata temu od piosenki „Co mi jest”, o której Julia napisała: „Są to moje emocje splecione w zdania, które każdy może inaczej zinterpretować. Chciałam stworzyć utwór o ciekawym nastroju, atmosferze, aby trafił w gust ludzi w różnym wieku”. 

Kolejną solową piosenką było „Oddycham”, która także zapowiadała debiutancką płytę piosenkarki. Najnowszy utwór „Nie muszę” i teledysk udostępniono dzisiaj o 10:00 w serwisie Youtube.com. „»Nie muszę« to bardzo osobisty utwór, w którym opowiadam o swojej codzienności i o konflikcie pomiędzy tym, co naprawdę czuję a tym, co »muszę« i co »powinnam«. W całym tym chaosie odnajduję jednak miejsce, w którym wreszcie mogę być sobą i to jest prawdziwym przekazem tego utworu” – napisała pod wideo Wieniawa.

Teledysk jest opowieścią o tęsknocie w aktualnym świecie, w którym główną rolę odgrywa technologia. Wizerunek artystki jest rozmyty jakby znajdowała się ona pomiędzy światem rzeczywistym a wirtualnym.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X