fbpx


Fani czują się oszukani, a bardziej zawiedzeni i załamani faktem, że Jorge Blanco podjął taką decyzję. Niektórzy rozumieją, a inni są zdenerwowani, bo długo zbierali pieniądze na koncert, który się nie odbędzie i dodatkowo nie wiadomo, kiedy w ogóle się odbędzie!

W związku ze zobowiązaniami filmowymi Jorge Blanco, jego europejska trasa koncertowa zaplanowana na daty 28 listopada – 16 grudnia zostaje przełożona. Niestety, z uwagi na zmieniający się kalendarz Artysty, nie jesteśmy w stanie, na tym etapie, podać nowej daty trasy. Przepraszamy Państwa za wszystkie niedogodności, jednak z uwagi na krótki termin oraz brak szczegółów dotyczących trasy, koncerty w Krakowie oraz Warszawie zostają odwołane.

Taką informację podał oficjalny management artysty na temat trasy koncertowej Jorge Blanco. Jak sami tłumaczą, zobowiązania filmowe spowodowały odwołanie całej trasy i Jorge nie pojawi się w Polsce. Dodatkowo management nie pocieszył fanów Blanco pisząc, że z uwagi na często zmieniający się kalendarz artysty, nie wiedzą kiedy w takim razie odbędą się koncerty.

Fani załamani, koncerty odwołane, nie wiadomo kiedy się odbędą i czy w ogóle się odbędą. Jeśli znacie kogoś, kto kupił bilet – możecie przekazywać informacje, że zwroty pieniędzy będą wykonywane przez strony, gdzie zakupowało się bilety czyli eBilet.pl i eventim.pl.

Na otarcie łez, utwór i klip sprzed 2 tygodni dla Was. Trzymajcie się!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X