fbpx


Tęskniliście za Jonas Brothers na ekranach telewizorów? Artyści zapowiedzieli wczoraj, że pojawią się w przywróconej serii komediowej „All That”, którą od 1994 roku emitowano na Nickelodeon!


W „All That” mogliśmy oglądać oryginalne skecze – co tydzień w programie gościnnie pojawiali się też muzyczni artyści. Kilkoma słowami opisalibyśmy go jako… parodię współczesnej kultury z udziałem młodych aktorów. W latach 90-tych „All That” był ulubionym programem telewizyjnym!


Bracia Jonas podzielili się z fanami nagraniem z planu, w scenerii typowej dla „All That” restauracji „Good Burger”. Dołączył do nich Kel Mitchell, który w pierwotnej wersji wcielał się w rolę zabawnego kasjera Eda. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 15 czerwca na Nickelodeon! Obejrzycie?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X