fbpx


Wszystko zaczęło się 6 lat temu, kiedy 8-letni Johnny Orlando zamieścił pierwszy film na swoim kanale You Tube.
Dziś kochają go miliony fanów na całym świecie. Jego kanał YT liczy ponad 2 miliony subskrybentów, suma wyświetleń to prawie 500 milionów, a co ciekawe głównie swoich słuchaczy ma na Filipinach.

Johnny zaczynał głównie od coverów znanych i lubianych, czyli Justina Biebera, Bruno Marsa, One Direction, Taylor Swift i wielu innych, dźwiękom towarzyszyły własnej produkcji nagrania z domu, z podróży po świecie czy po prostu nagrania z ulicy. Z czasem nagrania stawały się coraz bardziej profesjonalne, nagrania audio i video odbywały się w studio i wtedy jak sam muzyk mówi: „Wiedziałem, że muzyka to będzie coś, co będę robił do końca życia”.
Kolejne lata przyniosły współpracę z Mackenzie Ziegler, utwór „Day & Night” i wspólną trasę koncertową, ale to w Polsce Johnny gra największe koncerty i jak sam mówi-„to tutaj czuje się najlepiej”.

Prywatnie Johnny przyjaźni się z Bars And Melody. „Chociaż miejsce zamieszkania i intensywność pracy nie pozwala na częste spotkania, to cieszymy się każdą wspólną chwilą, uwielbiam Leo i Charliego”.

Pewnie nie każdy z Was wie, że management Johnnego to nikt inny jak jego własne siostry. Lauren zajmuje się promocją, a Darian zna się na technice i pomaga podczas koncertów.

Już od środy Johnny wraca do Polski jako headliner trasy koncertowej Young Stars On Tour, na której zaprezentuje jeszcze nowszy materiał niż podczas Young Stars Festival. Od sierpniowego koncertu minęły 4 miesiące i powstały w tym czasie dwa single: „The Most” oraz najnowszy – „Thinking About You”.

Trasa YSOT będzie przebiegać następująco:

Środa, 14.12 – Kraków
Czwartek, 15.12 – Wrocław
Sobota, 17.12 – Poznań
Niedziela 18.12 – Gdańsk

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X