fbpx


Johnny Orlando 3 godziny temu ogłosił na swoich social mediach niesamowitą informację, która wprowadziła wszystkich fanów w zachwyt! O co chodzi? Oczywiście o muzykę! O jaką? Sprawdźcie sami!


Jak mówi sam artysta, Jego debiutancka EP’ka #TeenageFever jest już dostępna na wszystkich platformach muzycznych! Jest to niesamowita gratka dla wszystkich fanów Johnnego, ponieważ w wyżej wspomnianej EP’ce znajdziecie 6 wyjątkowych utworów, nad którymi Johnny długo i ciężko pracował.

Całość jak widzicie możecie odsłuchać na YouTubie, ale jak ktoś woli sprawdzić inne streamingi, to nie ma z tym problemu. Johnny udostępnił kilka miejsc, gdzie można przesłuchać Jego nowej EP’ki. W bio na Instagramie Johnnego znajdziecie odpowiedni link, który przeniesie Was do specjalnego panelu, w którym wybieracie idealny dla Was program / sposób.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X