fbpx


Południowokoreański zespół BTS kolejny raz przygotował niespodziankę dla fanów. Wydał trzyczęściową kolekcję „FAKE LOVE”. Projekt zawiera trzy utwory – nowe japońskie wersje piosenek oraz jeden remiks. Grupa udostępniła także całkowicie nowy teledysk do piosenki „Airplane Pt. 2”. Zobaczcie, jak nastolatkowie poradzili sobie z latynoskimi brzmieniami!

Wcześniejsza piosenka „Fake Love” oraz „Airplane Pt. 2 „zostały pierwotnie wydane w maju na albumie „Love Yourself: Tear”. BTS we wrześniu ogłosił wydanie nowych utworów, które udostępniono przez Apple Music i Spotify. Trzyczęściowa kolekcja singli nawiązuje do kwietniowego wydania BTS „Japanese LP Face Yourself”. Od czasu wydania w 2014 roku pierwszego japońskiego remake’u debiutanckiego singla z 2013 roku „No More Dream”, zespół zdążył opublikować aż 19 piosenek w języku japońskim.

W najnowszym teledysku możecie zobaczyć członków BTS – RM, Suga, J-Hope, Jungkook, Jimin, V i Jin, którzy tańczą i śpiewają w latynoskim barze. Sama piosenka odnosi się do wielkich osiągnięć grupy i globalnego zasięgu, który udało im się zdobyć.

Aktualnie zespół jest w trakcie trasy koncertowej Love Yourself World Tour, która potrwa aż do kwietnia przyszłego roku. Ostatnio chłopacy zrobili wyjątek i wystąpili z Charliem Puthem podczas 2018 MBC Plus X Genie Music Awards (MGA) w Incheon niedaleko Seulu. W ich wykonaniu mogliście usłyszeć m.in. „We Don’t Talk Any More” czy wcześniej wspominane „Fake Love”. Zobaczcie, jak wyglądał występ!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X