fbpx


Na portalu Fandoms pojawił się bardzo ciekawy artykuł, w którym Sylwia Parszewska wypisała dla Was 15 mało znanych faktów o Jeremim! Nie jest to, jak widzicie, kolejny post z oczywistościami. Nie przeczytacie tam o tym jak się nazywa ani ile ma lat. Dowiecie się za to naprawdę ciekawych i unikatowych informacji.

Mało kto wie, że Jeremi miał na zębach aparat ortodontyczny! Udawało mu się to jednak ukrywać przed większością fanów, ponieważ aparat był porcelanowy żeby mniej rzucał się w oczy. Widać to zresztą na powyższym zdjęciu, na którym można go wcale nie zauważyć nawet mimo pełnego uśmiechu. Teraz Jego zęby są już idealnie proste, a ludzi z aparatami nazywa żartobliwie ROBOTAMI!

Zdradzę Wam jeszcze w tajemnicy, że Jeremi często się spóźnia! Ale Cii!

Więcej nieoczywistych faktów przeczytać możecie tutaj:  http://fandoms.pl/329066/15-malo-znanych-faktow-o-jeremim

 

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X