fbpx


Jeremi Sikorski w tym roku postanowił spróbować czegoś innego w swojej twórczości. W nowych singlach artysta zaczął rapować. Zmiana została bardzo dobrze przyjęta przez fanów, a nowa płyta „SOON” trafiła w tym miesiącu do sklepów. Czego jeszcze możecie się spodziewać w kolejnych projektach? Okazuje się, że Jeremi może ponownie zmienić styl!

W marcu Jeremi na swoim nowym kanale na YouTube opublikował cover piosenki Taco Hemingwaya „Nostalgia”. Wykonanie przypadło Wam do gustu, a teraz ma już prawie 670 tysięcy wyświetleń! To był jednak tylko początek tego, co Jeremi dla Was przygotował. Pod postem napisał wtedy: „Coverem piosenki „Nostalgia” otwieram oficjalny kanał gdzie będę publikował swoją twórczość. Jest to krok, na który czekałem od dłuższego czasu. STAY TUNED!

 

Tak jak zapowiedział, tak też i zrobił. 14 marca mogliście obejrzeć nowy teledysk Sikorskiego do piosenki „WHOA”, która jako pierwsza promowała zbliżający się album. Słuchając go, mogliście utwierdzić się w przekonaniu, że piosenkarz całkowicie wszedł w hip-hop. Od razu zaznaczył też, że nie wstydzi się tego, co robił wcześniej a wręcz przeciwnie – jest z tego dumny! Kolejny pojawił się singiel „Miasto, Deszcz”, który został utrzymany w podobnej stylistyce. Sikorski znów pokazał, że zna się na rapowaniu i robi to dobrze. Jego pozycję rapera potwierdziły także następne utwory: „Jest jak jest” oraz „Mogę”.

Źródło: Instagram/jeremisikorski

Teraz jednak Jeremi ponownie zaskoczył fanów. Gdy jeden z nich zapytał go na Insta Story, czy jest raperem, artysta udzielił bardzo ciekawej odpowiedzi! „Nigdy nie będę raperem, jestem wokalistą z flow” – napisał w odpowiedzi. Po czym dodał: „Rap to zajawka. Sprawia mi to dużą przyjemność. Przy następnych projektach skupię się na śpiewaniu, to mój świat”. Okazuje się, że artysta ma zamiar kolejny raz przygotować dla Was coś niespodziewanego. Co to będzie dokładnie? Na razie nie wiadomo, ale jedno jest pewne. Po sukcesie wcześniejszych singli możecie być pewni, że Jeremi nie odpuści i da z siebie 100 procent!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X