fbpx


Tego chyba nikt się nie spodziewał! Jeremi Sikorski, który od dawna zapowiadał zmiany, w końcu zaczął wprowadzać je w życie. Oprócz zmiany fryzury i ogólnego wizerunku… założył nowy kanał na YouTube, na którym wczoraj umieścił pierwsze wideo!

Na nowym kanale o nazwie “SIKORSKI“, artysta udostępnił pierwszy materiał, którym jest cover utworu Taco Hemingwaya –Nostalgia“. Ciekawi jesteśmy Jego dalszych ruchów tym bardziej, że w przyszłym tygodniu światło dzienne ujrzy Jego nowy utwór wraz z klipem! Z tego co udało nam się dowiedzieć wiemy, że będzie to inny klimat muzyczny, niż zwykle mogliśmy usłyszeć w Jego produkcjach!

Cover’em piosenki “Nostalgia” otwieram oficjalny kanał gdzie będę publikował swoją twórczość. Jest to krok, na który czekałem od dłuższego czasu. STAY TUNED!” – napisał artysta pod pierwszym materiałem na nowym kanale.

W takim razie czekamy z niecierpliwością na kolejny krok Sikorskiego i gdy tylko go zrobi – na pewno będziemy zaraz za nim 😉

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X