fbpx


Dominik Rupiński jest znany między innymi z tworzenia relacji na portale społecznościowe, które aż chce się oglądać! Ten chłopak zdecydowanie ma do tego talent. Musical.ly, Instagram, YouTube, czy Snapchat – One nie mają przed nim tajemnic. W związku z tym, że wielkimi krokami zbliża się Young Stars Festival, postanowiliśmy porozmawiać z Dominikiem o tym, jak zrobić świetną relację z imprezy! 

Dominik Rupiński będzie jednym z ambasadorów, którzy pojawią się na Young Stars Festival 2018. Niektórzy będą mogli się tam z Nim spotkać dzięki specjalnym biletom Meet&Greet, ale nie wszyscy będą mieli taką okazję. Jeśli jednak chcecie poznać triki Dominika na to, jak poprowadzić świetną relację na swoich social mediach to świetnie trafiliście!

W najnowszym wydaniu Young Stars News pojawił się wywiad z Dominikiem, w którym podał przepisy na świetną relację w 4 portalach społecznościowych: Facebooku, Musical.ly, Instagramie i Snapchacie. My dzisiaj skupimy się na Insta oraz Snapie!

Znasz kogoś, kto jeszcze nie ma Instagrama? Jeśli tak to wiedz, że to rzadkość! Obecnie prawie każdy posiada tam swoje konto i pokazuje, co się u niego dzieje. To właśnie stąd biorą się później niemal identyczne zdjęcia, robione przez innych ludzi. O tym,  jak urozmaicić zdjęcie na tyle by być wyjątkowym, opowiedział Dominik – Young Stars Festival 2018 to doskonała okazja do tego, by zrobić kilka fajnych fotek. Co będzie dobrze wyglądało? Pokaż na koszulce, kto jest Twoim idolem! Możesz też umówić się ze znajomymi na założenie takich samych T-shirtów lub bluz. Wyróżnią Was z tłumu i będą fajnie prezentowały się na zdjęciach. 

Snapchat to idealna aplikacja dla tych, którzy nie przepadają za długimi relacjami. – W krótkiej relacji wideo możesz zawrzeć masę emocji. Dzięki temu widzowie poczują się zupełnie tak, jakby byłi razem z Tobą na Young Stars Festivalu 2018! Dodatkową wartością będzie użycie gadżetów – balonów lub waty cukrowej. 


Jeśli chcecie poznać więcej trików oraz jak podbić Facebooka czy Musical.ly, zapraszamy po najnowszy numer Young Stars News!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X