fbpx


W sierpniu bieżącego roku odbyła się kolejna edycja największego młodzieżowego festiwalu w Polsce Young Stars Festival 2018. Na scenie Torwaru pojawili się najpopularniejsi idole nastolatków tacy jak Dawid Kwiatkowski, Bars&Melody, Johhny Orlando oraz wiele innych. Wśród artystów pojawił się również Artur Sikorski z którym Sylwia Parszewska miała okazję przeprowadzić wywiad i opublikować go w swoim artykule na portalu fandoms.pl. Sylwia zapytała Artura o wiele tematów, które wcześniej zaproponowali jej fani artysty.

 

Sylwia: Co czujesz, gdy fani płaczą na Twój widok?

Artur: […] Pierwsza moja reakcja to jest takie “Jejku nie płacz, przecież Ci nic… przecież ja jestem… jakby co jest? No przecież ja… czemu płaczesz z mojego powodu? Co ja Ci coś nie wiem.. uderzyłem, nadepnąłem na nogę”, ale później zdaję sobie sprawę, że kurcze jakby z jednej strony to jest dla tej osoby jakieś spełnienie marzeń, a wydaję mi się, że jakbym ja spełnił swoje marzenie w jakimś tam stopniu, to coś bym się wzruszył i wydaję mi się, że to jest po prostu dla mnie zaszczyt, że po prostu takie rzeczy się dzieją, więc naprawdę dziękuję!

Jak widać piosenkarza bardzo poruszają takie sytuacje. Niełatwo żyć ze świadomością, że tak wiele osób stawia sobie jego jako autorytet i wzór. Gratulujemy Arturowi tak oddanych fanów!

Sylwia: Nad którą piosenkę z płyty pracowałeś najdłużej?

Artur: Najdłużej pracowałem nad piosenką “Za dużo myśli za mało słów”, której dzisiaj nie będzie niestety, no bo jakby wiecie.. musimy mieć ograniczony czas, ale tak.. najdłużej nad nią pracowałem, bo ma najwięcej tekstu i ogólnie jest dosyć no.. wymagająca.

 

Sylwia: Skąd wziął się pomysł na nazwę “Okrąg”?

Artur: To jest jakby.. ja przyjąłem sobie jedną wersję, ale sporo osób wymyśla inne i mam takie ” Ej to może w sumie pasować”, ale moja wersja była taka, że ogólnie tam na okładce płyty jest okrąg, w którym jestem ja. Chodzi o to, że okrąg.. hmm jakby mówi się, że jest okrąg życia prawda, czyli że życie zatacza krąg, czyli człowiek się rodzi, umiera, następny się rodzi itd. I jakby pokolenie.. z pokolenia na pokolenie. I właśnie bardziej chodziło o to, żeby ta płyta trwała jak najdłużej, przez cały czas i o to chodziło, tak.

Wiele fanów zastanawiało się co może znaczyć tytuł debiutanckiej płyty ich idola. Właśnie dzięki pytaniu Sylwii, Artur postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości. Jednak co podkreśla artysta, każdy może interpretować go na swój sposób. A wy, zastanawialiście się co może oznaczać “Okrąg”?

Sylwia: I ostatnie pytanie – co sądzisz o oddzielnych campach, bo wspomniałeś ostatnio na live, że będziesz miał?

Artur: Wiecie co.. to jest z jednej strony super, że więcej osób może się dostać na te campy, bo jak będą oddzielne campy, to będzie ich więcej po prostu i więcej osób będzie mogło ukierunkować swoje jakby.. bo wiecie na campach zawsze było tak, że ktoś przyjeżdżał dla kogoś bardziej, tak.. no zawsze tak było, nie było nigdy tak, że ktoś był fanem ogólnie całego Young Stars, tylko bardziej tam Sylwia Lipka, bardziej tutaj Jeremi, czy coś takiego, więc wydaję mi się, że to jest bardzo dobre wyjście.

Na pewno zdania odnośnie oddzielnych campów członków ekipy Young Stars będą podzielone. Jednak moim zdaniem jest to idealne wyjście z sytuacji, ponieważ część fanów nie przepada za każdym artystom będącym na Young Stars Campie, a w ten sposób będzie mógł spędzić czas z swoim ulubionym wykonawcom. Ponadto prawdopodobnie zmniejszy się trudność dostania na obóz, bo miejsc będzie więcej.

 

A jeśli chcecie się dowiedzieć na jakie inne tematy została przeprowadzona rozmowa z Arturem odwiedźcie ten artykuł na fandoms.pl: http://fandoms.pl/332763/artur-bal-sie-otworzyc-swoja-plyte-czyli-wywiad-piosenkarzem

 

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X