fbpx


Jack Gadovsky ruszył do kolejnego mieszkania gwiazd i tym razem odkrył jak żyją osoby, które kochają sport! Fit Lovers to pozytywnie zakręcona para entuzjastów fitnessu. W odcinku Wjazd na chatę byli oni jednak po prostu Pamelą i Mateuszem. Jacy są na co dzień i jak wygląda ich mieszkanie? Tego, dowiecie się z najnowszego filmiku Jacka! 

Jack Gadovsky – WNCH

Jack Gadovsky odwiedził tę szaloną parę już po raz 3 i jak mówi piękniejsza połowa duetu Fit LoversPamela – to właśnie dzięki Jego słowom postanowili stworzyć kanał na YouTubie! Mimo że ta para to wulkan energii, to ich mieszkanie jest urządzone w bardzo eleganckim i nowoczesnym stylu. Jednak to nie samo mieszkanie było kluczowym elementem tego odcinka.

Ta para ma tyle energii, że ten program nie mógłby być inny! Przewroty, salta… wujek z Ameryki, dolary, a to wszystko w jednym odcinku! Sprawdźcie koniecznie, co za atrakcje przygotowali Jackowi Ci pozytywni maniacy zdrowego trybu życia!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X