fbpx


Pierwsza trasa Harry’ego Stylesa zdecydowanie przejdzie do historii, ale nie tylko dzięki muzyce! Celem trasy było przede wszystkim wspomożenie wielu organizacji charytatywnych. Ile Harry zebrał na szlachetne cele? Sprawdźcie poniżej!

Ostatnia trasa koncertowa Harry’ego Stylesa była czymś zdecydowanie więcej niż tylko serią koncertów. To był prawdziwy charytatywny event! 89 koncertów zwieńczonych pięknym zakończeniem w Los Angeles (pisaliśmy o tym również tutaj), z których każdy miał za zadanie wspomóc wybraną przez Stylesa organizację charytatywną, zaowocowało grubo ponad milionem dolarów przeznaczonym na darowizny!

Hasłem przewodnim całej trasy było bardzo proste, ale ważne hasło: Treat People With Kindness, czyli po prostu Bądźcie mili dla innych. Pojawiało się ono na merchu sprzedawanym podczas koncertów Harry’ego. Poza tym, że sama myśl przewodnia robi na nas wrażenie, trudno nie być zachwyconym tym, co Harry zrobił z zarobkami z koncertów! W każdym z miast, w którym występował wokalista, została wybrana organizacja charytatywna, która została wspomożona zarobkami z trasy. 

Dziękuję za przybycie, to była ogromna przyjemność, żeby dla was zagraćpisze Harry na swoim Instagramie.Idę nagrywać nową muzykę i mam nadzieję, że niedługo znów się zobaczymy. Dziękuję mojemu zespołowi, załodze i wszystkim wam za uczynienie tej trasy tak świetną. Bądźcie mili dla innych. Na razie się żegnam. Kocham was wszystkich. My Ciebie też kochamy, Harry – a w szczególności za takie momenty jak Twoja charytatywna trasa! ❤

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X