fbpx


HRVY, tak jak wielu innych artystów, zaczynał od wrzucenia na YouTube coverów zagranicznych gwiazd. Mogliśmy go do tej pory zobaczyć w roli ZAYN’a czy The Weeknd, ale już teraz sam jest dla siebie znakomitą marką! Jego utwór Personal zdobył międzynarodowy sukces, ma ponad 120 milionów wyświetleń na YouTube, a już niedługo… Rusza jego trasa koncertowa! 

Paige Kindlick

Szerszej publiczności znany jako HRVYa jego pełne nazwisko to Harvey Leigh Cantwell. 19-letni Anglik już w tak młodym wieku podbił serce wielu dziewczyn. W kwietniu zapytaliśmy Was o 10 Waszych ulubionych „Instagramerów” i to właśnie HRVY znalazł się w tym notowaniu na 9 miejscu, a zaraz za nim uplasował się…słynny i uwielbiany Niall Horan! 

Harvey ostatnio ogłosił, że rusza w trasę koncertową po Europie – Personal Tour.  Jak powiedział w wywiadzie dla MTV, na jego koncertach doświadczycie wielu przyjemności! – Będzie mnóstwo śpiewania, tańczenia, skakania oraz pełno mnie czasami… z brakiem tchu. No i pojawi się także kilka akustycznych piosenek! – Myślimy, że nie potrzebujecie więcej zachęcenia. HRVY, co prawda nie wystąpi w Polsce, ale m.in. u naszych zachodnich sąsiadów – w Berlinie.

Tickets on sale this Friday 4pm ? it’s been a long time coming ?

Post udostępniony przez H (@hrvy)

Trasę zacznie w Manchesterze 22 lipca, a zakończy ją koncertem 1 sierpnia w Amsterdamie. We wspomnianym wcześniej Berlinie, pojawi się 31 lipca. Sprzedaż biletów rusza w piątek o 16! Wybiera się ktoś z Was na koncert? 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X