fbpx


Fani z całego świata przeżyli ostatniej nocy niesamowity szok! Zespół R5 zakończył swoją działalność artystyczną! Jeszcze kilka miesięcy temu dodali nowy klip i nic na to nie wskazywało, a jednak. Oficjalne strony zespołu na różnych portalach społecznościowych zniknęły z sieci! O co chodzi?

Stworzony już w 2009 roku amerykański zespół, który składa się z rodzeństwa Lynch oraz przyjaciela rodziny Ratliffa, osiągnął bardzo duży sukces również w Polsce. Trasy koncertowe były wyprzedawane i fani na ich punkcie po prostu szaleli. Co dalej? Artyści na szczęście nie znikają całkowicie!

Co prawda zespół R5 znika ze sceny muzycznej, ale… tylko pod tą nazwą! Zespół informował już wcześniej o zmianach, jednak nikt nie spodziewał się, że będą to zmiany aż tak drastyczne. Teraz oficjalna nazwa zespołu to The Driver Era, co możemy zobaczyć na ich Twitterze.

Fani są zaskoczeni i zdezorientowani. Nie ma co ukrywać, że nie są również zadowoleni z tego powodu! Sami jesteśmy ciekawi co dalej z zespołem pod nową nazwą. Zmieni się klimat i gatunek ich nowych produkcji lub czy na przykład zespół pozostanie niezmienny pod kątem ich członków? Tego nie wiemy, natomiast będziemy dla Was monitorować tę sytuację!

Komentarze fanów na polskiej grupie “Polish R5 Family Forever”

 

A Wy co sądzicie o taki zmianach?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X