fbpx


Już dzisiaj odbędzie się mecz gwiazd, który oficjalnie znany jest jako NBA All-Star Celebrity Game! Dowiedzieliśmy się, że Justin Bieber w ostatniej chwili dołączył do ekipy Los Angeles Lakers!

Justin Bieber 2011 NBA Celebrity All Star Game MVP Award

Dla fanów NBA oraz Justina Biebera, nie jest to zaskakująca wiadomość, ponieważ artysta występował już w meczach  tego typu i był nawet nagradzany statuetką MVP (Most Valuable Player – Najbardziej Wartościowy Gracz). Najbardziej ciekawi nas to, dlaczego dopiero teraz okazało się, że rzutem na taśmę wystąpi JB. Nie zmienia jednak faktu to, że dzięki niemu mecz obejrzy o wiele więcej osób!

U boku Justina zagra na przykład aktor bardzo znanego serialu Stranger Things, Caleb McLaughlin. Po przeciwnej stronie w Los Angeles Clippers zagra na przykład aktor Jamie Foxx oraz bardzo dobry znajomy Justina – Quavo, z którym nagrywał utwór dla DJ Khaleda – “I’m The One”.

Pozostaje życzyć Wam wszystkim miłego widowiska oraz wytrwałości, ponieważ mecz w naszej strefie czasowej rozpocznie się w środku nocy 😉

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X