fbpx


Dopiero co pisaliśmy o Wiktorii Gąsiewskiej, że Jej konto na Instagramie zostało przejęte przez hakerów, a umknęła nam bardzo znana modelka i influencerka Macademian Girl! Jej konto również zostało skradzione – tylko, że na Facebook’u! Czy jest to jakaś zorganizowana akcja przeciwko wybranym gwiazdom w Polsce? 

Zaczynamy się zastanawiać, czy nie jest to specjalna akcja przeciwko niektórym polskim gwiazdom w internecie. Współczujemy im z całego serca, a szczególnie Macademian Girl (Tamara Gonzalez Perea), ponieważ gdy Wiktoria Gąsiewska straciła konto, haker był mimo wszystko kulturalny i starał się porozumieć, pisząc że „nie jest zła osobą„. W przypadku konta Tamary na Facebook’u, haker był i nadal jest bardzo chamski i zdecydowanie przegina wstawiając niecenzuralne zdjęcia, teksty czy pisząc pod zdjęciami Macademian, że jest brzydka i ma się zabić!

Nie mamy na to słów, jednak pytamy – gdzie jest sprawiedliwość na tym świecie i czy policja jest w stanie znaleźć takich żartownisiów, którzy niszczą pracę artystów, blogerów, aktorów czy muzyków?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X