fbpx


Każdy fan chciałby mieć jak najwięcej gadżetów, ubrań czy płyt swojego ulubionego artysty. Jednak często zdarza się, że w naszym kraju jest to niemożliwe, przez brak dostępności produktów w Polsce i trzeba męczyć się z dostawami z zagranicy, specjalnymi płatnościami kartą kredytową, nieoryginalnym towarem i innymi niedogodnościami. Na szczęście mymusicshop.pl wychodzi temu naprzeciw!

Na oficjalnej stronie sklepu możemy znaleźć kategorię FANZONE, w której mamy podział na artystów polskich, ale i zagranicznych! Dzięki temu przy wysyłce z Polski, możemy zamówić ulubione gadżety gwiazd, na które normalnie czekalibyśmy tygodnie! Jednak najlepszą informacją jest to, że nie są to produkty tworzone na podstawie licencji czy z wymyślonymi logotypami. Wszystkie produkty są z ORYGINALNYCH SKLEPÓW ARTYSTÓW! Czyli to co znajdziecie w odpowiedniej kategorii na stronie MyMusicShop, to samo znajdziecie lub mogliście wcześniej znaleźć w oficjalnych sklepach artysty czy zespołu!

Jest to niesamowita gratka dla fanów gadżetów, plakatów, ubrań czy płyt, bo właśnie tego typu rzeczy już teraz możecie znaleźć w polskim sklepie! Tym bardziej, że dostępne fanzony i artyści, są znani na całym świecie. Na stronie sklepu znajdziemy towary od takich gwiazd jak: 5 Seconds Of Summer, Ariana Grande, Bars & Melody, Black Veil Brides, Charlie Lenehan, Ed Sheeran, Justin Bieber, Johnny Orlando, Mackenzie Ziegler, One Direction, Selena Gomez czy Tilly Devries!

Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko zajrzeć na mymusicshop.pl zrobić pierwsze zakupy i mieć chociażby cząstkę gwiazdy na wyciągnięcie gwiazdy! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X