fbpx


Na początku tygodnia Ariana Grande pochwaliła się wysoką słuchalnością jej najnowszego singla „Thank U, Next”. To jednak nie był koniec dobrych wieści. W opublikowanym na Instagramie filmiku mogliście także znaleźć zapowiedź teledysku do piosenki. Piosenkarka zdradziła szczegóły tego, co będziecie mogli zobaczyć w najnowszym wideo! 

Źródło: Instagram / arianagrande

Piosenka „Thank U, Next” odbiła się szerokim echem w Internecie. Fani od razu zrozumieli, że tekst odnosi się do byłych związków Ariany, a ona sama ma zamiar się od nich odciąć i skupić przede wszystkim na sobie i karierze. Teraz pojawiają się kolejne spekulacje odnoszące się do teledysku, który ma promować singiel. Fani uważają, że wideo będzie obfitować w znane kobiece postaci, które Grande ostatnio publikowała na swoich mediach społecznościowych. Wśród nich pojawiły się takie postaci jak: Regina George (Rachel MacAdams) z „Wrednych dziewczyn” czy Elle Woods (Reese Witherspoon), którą poznaliście w filmie „Legalna blondynka”. Na Istastory Arianie odpowiedziała sama Rese, która potwierdziła, że piosenkarka to prawdziwa legalna blondynka.

Źródło: Instagram / reesewitherspoon

Pierwsze opublikowane zdjęcie pokazuje Arianę w pomarańczowym topie obok komputera Apple iBook z roku 99. „Ten, kto powiedział, że pomarańczowy jest nowym różem, ma poważne problemy” – czytamy w podpisie. Cytat pochodzi bezpośrednio z „Legalnej blondynki” ze sceny, która ma miejsce wkrótce po przybyciu Reese Witherspoon do Harvard Law School. Po tym, jak fan poprosił Grande o więcej zajawek, takich jak inspirowane filmem zdjęcia na Instagramie, gwiazda pop odpowiedziała: „Technicznie nie widziałem jeszcze zwiastuna i już się powiedziałam zbyt dużo, ale będzie to warte czekania, obiecuję.” Wnioskować możemy, że premiera teledysku odbędzie się niedługo.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X