fbpx


To była prawdziwa walka z czasem. Wsparcie dla walczących o awans Uczestnikow w ostatnich godzinach przekroczyło wszystko to, czego dotychczas doświadczyli. Tym razem do awansu wymagane było ponad 1800 głosów, co jest liczbą samą w sobie naprawdę ogromną. Uczestnicy otrzymali na tym etapie już bezpośrednie wsparcie swoich przewodników, którzy w wyniku bezpośredniego zaangażowania i promocji wśród ich fanów, zdołali wyciągnąć ich rezultaty w głosowaniu na niedostępny dla nich wcześniej poziom.

Znamy tym samym całą 15-kę, która przystąpi do nowego zadania od jutra . Poznajcie tych, którzy przeszli dalej. To dzięki Waszemu wsparciu nadal mają szansę na wygraną!

 

Agata Gładysz – 3978 głosów

Iza Zabielska – 2214 głosów

Kamil Kilian – 2001 głosów

Kaja Jabłońska – 1968 głosów

Natalia Głowacka – 1933 głosów

Sandra Czuraj – 1930 głosów

Miłosz Muzioł – 1872 głosów

 

To niestety wszyscy. Na tym etapie odpadło więc 9 osób , 1 została zdyskwalifikowana z powodu nie dostarczenia nagrania do tego etapu konkursu.

Uczestnicy mają teraz chwilę spokoju aż do…jutra, kiedy to o 12:00 poznają kolejne zadanie. Tym razem będzie to coś wymagającego kreatywności w jeszcze większym stopniu . Będziecie mieć szansę lepiej poznać ich osobowość i sprawdzić jak poradzą sobie w różnych niestandardowych sytuacjach. Szczegóły już jutro!

GRATULUJEMY WSZYSTKIM! To była naprawdę bardzo dynamiczna doba. Aż strach się bać co przyniesie kolejny przystanek! W kolejnym z nich pożegnamy następne 5 osób i po nim zostanie już tylko 10 półfinalistow konkursu.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X