fbpx


Radio Young Stars i Fanta zaskakuje wszystkich fanów i słuchaczy w ostatni dzień 2017 roku! Ponownie łączą siły i zapraszają na mega program Sylwestrowy, który będzie prowadzony na żywo przez prezenterów radia wraz z gwiazdami, które również pojawią się w ich studiu! Poznajcie jaki będzie rozkład jazdy Fanta New Year oraz jakie gwiazdy pojawią się na żywo!

Fanta New Year rozpoczyna się od godziny 17:00 i na start usłyszycie 20 utworów, które w 2017 roku były największymi hitami stacji Radio Young Stars. Dwie godziny najlepszych hitów i telefonów od słuchaczy, którzy będą mogli pozdrowić na żywo wszystkich swoich przyjaciół i znajomych. Od 19:00 natomiast mega niespodzianka, ponieważ prezenterzy radia (Joker, Kamil i Piter) zadzwonią do wybranych gwiazd Young Stars i ambasadorów marki Fanta! Kto to będzie? Przekonajcie się sami od 19:00

Organizatorzy audycji nie zapomnieli również o wiernych fanach zespołu Bars & Melody! Przez całą godzinę prezentowana będzie tylko i wyłącznie muzyka chłopaków oraz na fanów zespołu czekają mega nagrody! Jeśli nie chcecie tego przegapić to bądźcie gotowi od godziny 20:00!

Jak przystało na Radio Young Stars, nie mogło zabraknąć dwugodzinnego bloku, podczas którego usłyszymy tylko i wyłącznie muzykę artystów Young Stars! Tak więc na pewno pojawi się muzyka Sylwii Przybysz, Sylwii Lipki, Olgi Przybysz, Dominiki Sozańskiej, Weroniki Juszczak, Jeremiego i Artura Sikorskich, Bartka Kaszuby, Merghaniego i oczywiście zagranicznych artystów jak na przykład Johnnego Orlando czy Mckenzie Ziegler. Dwie godziny jednak nie będą opierały się tylko i wyłącznie na muzyce, ale i na konkursach, w których słuchacze będą mogli wygrać wyjątkowe zestawy nagród, które będą przygotowane przez wszystkich artystów! 

Fanta New Year, to również stały kontakt ze słuchaczami, którzy spędzają Sylwestra z Radiem Young Stars. Najlepszym przykładem będzie „FANTAstyczna Domówka!„, która rozpocznie się od 23:00! Prezenterzy będą kontaktowali się ze słuchaczami i sprawdzali, jak bawią się w trakcie domówki oraz jednocześnie będą pytali, jak się czują chwilę przed 2018 rokiem! 

W końcu nadchodzi punkt kulminacyjny, czyli północ i przywitanie Nowego Roku! Życzenia noworoczne od prowadzących, słuchaczy ale i gwiazd, które również pojawią się ponownie z życzeniami na antenie radia. Gwiazd w postaci artystów Young Stars i ambasadorów marki Fanta. To wszystko do godziny 01:00 w nocy, gdy już będziemy mieli 2018 rok!

To jednak nie koniec imprezy, ponieważ dla tych którzy jeszcze nie idą spać, organizatorzy przygotowali mega after, w którym usłyszycie dwugodzinny set z muzyką taneczną! Już bez prowadzących i gwiazd – tylko muzyka. Przygotowany set podobno nie da nikomu zasnąć, więc słuchacie ten after na własną odpowiedzialność! 😉

Wspominaliśmy jednak, że w trakcie tej wyjątkowej audycji oprócz prowadzących, pojawią się również mega gwiazdy w studiu radia! Możemy potwierdzić, że wraz z prezenterami, Sylwestra ze słuchaczami spędzi Weronika Juszczak, Dominika Sozańska i Bartek Kaszuba! 

Zapowiada się więc niesamowita DZIESIĘCIOGODZINNA impreza i wyjątkowy program! Jeśli nie macie planów, jesteście w domu bądź po prostu macie domówkę – Radio Young Stars i Fanta New Year to idealny wybór! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X