fbpx


Fani są wspaniałą nagrodą dla Artysty za ciężką pracę, jaką wkłada w to, by jego płyty, koncerty czy merche prezentowały jak najlepszy poziom i – po prostu – spodobały się odbiorcom. To oni często dopingują swoich Idoli, nie pozwalają na chwile zwątpienia i nieustannie wspierają w tym,  co robią. Czytając wywiady z gwiazdami, nieraz natkniecie się na wypowiedzi świadczące o tym jak bardzo są dla nich ważni Oni – Fani .

Remo ze statuetką Eska Music Awards / fot. Remigiusz „Remo” Łupicki

…i nie ma się czemu dziwić, gdyż to właśnie takie słowa, jakie przeczytacie poniżej są nagrodą, której nie da się wycenić na żadne pieniądze.

Piotr Bałut do przygotowania swojego artykułu posłużył się wypowiedziami fanów, których poprosił o wyrażenie swojej opinii na temat nadchodzącej płyty „Sekret” Remo . Oto, co mu powiedzieli (zachowana pisownia oryginalna):

Basia Skowrońska – moderatorka grupy Remonators

Przed premierą płyty #Sekret czuję ogromne emocje. Jestem pewna, że #Sekret to będzie najlepsza płyta Remika! Obecnie z piosenek, które Remo już ,,wypuścił na YouTubea najbardziej podoba mi się ,,Tak Wiele Strat , ,,Jesteś tu oraz ,,Daje Co Chcesz .Ogólnie to Remika poznałam około 3 lat temu dzięki Sylwii Przybysz. Przez te 3 lata dużo zmieniło się między relacjami moimi z Remika(?). Wspieram go właśnie od 2015 roku i będę wspierać tak długo ile tylko będę mogła.

Fajnie, gdy fan poznaje Artystę poprzez innego Artystę – prawda? 🙂

Wiktoria Miozga – administratorka grupy Bartek Lovers

Moim zdaniem płyta Remika ,,Sekret” będzie czymś nowym w tym środowisku. Widać i słychać że jest przepełniona emocjami co według mnie jest wspaniałe. Największe emocje wywołała we mnie piosenka z Bartkiem Kaszubą ,,Daje co chcesz”, która ma piękny tekst a głos Bartka idealnie pasuje i podkreśla sens piosenki ❤️ Strasznie czekam na całą płytę aż będę mogła już ją trzymać w swoich dłoniach, Remo zaskakuje nas z każdą płytą ale czuję, że to będzie jedna wielka petarda!!!!

Remo od dłuższego czasu zapowiada, że płyta „Sekret” jest inna niż poprzednie i najważniejsza w jego życiu. Z tej wypowiedzi wynika, że to zdanie podzielają też Fani – gratulujemy ! 🙂

grafika użytkowa / MyMusic / P.Frątczak

Iza Wolak – fanka Remika, wspierająca go 4 lata

Przed premierą czuję ogromne podekscytowanie, ponieważ każda piosenka Remo jest dla mnie jakąś lekcja, nauką na przyszłość. Moimi ulubionymi piosenkami z płyty „Sekret” na ten moment są „Emocje” i „Daje co chcesz”, ale każda piosenka ma w sobie to „coś” i każda skradła moje serce, a przy piosence „Jesteś tu” nadal płaczę. Najchętniej już teraz przesłuchałbym cały album, bo wiem, że to po prostu będzie bardzo dobre i wiem, że wszystkie piosenki spodobają mi się, bo mają bardzo dobry tekst i przekaz. Remika znam ponad 3/4 lata, wtedy też poznałam całe YS i każdego z nich pokochałam. Niezmiernie się cieszę, że będę mogła pierwszy raz w życiu pojechać na YSF i usłyszeć na żywo piosenki z płyty Sekret i piosenki osób z Young Stars.

Remo przywiązuje niewątpliwie wielką wagę do słów – choć piosenki znajdujące się na jego ostatnich płytach także prezentują bardzo dobry poziom, to jednak teksty wydają się być kluczem do ich słuchania. Nadchodząca plyta „Sekret” zawierać będzie ponad 20 kompozycji, z której każda jest o czymś innym, stanowi swoistą lekcję, w dużej mierze dla młodzieży. Jak widać z takich komentarzy, to nie są lekcje wystrzeliwane kulą w płot. Młodzież autentycznie czyta te teksty, interpretuje na własny sposób i bierze z nich rady do swojego życia. Niewątpliwie to wielki sukces Autora!

Piotr zebrał znacznie więcej opinii, z których każda wnosi coś od siebie. Więcej znajdziecie w jego oryginalnym artykule tutaj: http://fandoms.pl/329450/sekret-emocje-przedpremierowe-opinie-fanow . Polecamy zajrzeć i życzymy każdemu Artyście takich Fanów! <3

Co jest dla Ciebie ważniejsze w kolejnych płytach i singlach Remo ?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X