fbpx


Fala porwała Wrocław – relacja z koncertu Sylwii Lipki.

Kolejny koncert Sylwii Lipki z trasy Na Fali. Tym razem, usłyszeć na żywo największe hity artystki, mieli szanse fani z Wrocławia. To właśnie w tym mieście odbyło się wczoraj  wydarzenie muzyczne skupiające ok 500 „ananasów”. Duża część uczestników show, skorzystała również z możliwości bezpośredniego spotkania z artystką, w ramach M&G.

Występ głównej gwiazdy poprzedzał support Bartka Kaszuby, który zaprezentował zarówno autorskie utwory, jak i covery popularnych muzyków, takich jak Ed Sheeran czy Justin Bieber. Koncertowi Sylwii Lipki towarzyszyły układy taneczne ze świetnie przygotowaną choreografią; specjalna scenografia na scenie oraz rekwizyty, dostosowane do poszczególnych utworów. W wielkim skrócie: radość, łzy wzruszenia i utwory wyśpiewane w całości przez tłum.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z wczorajszego koncertu:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Jeżeli również chcesz być częścią fali i wybrać się na jej koncert, sprawdź czy bilety nadal są dostępne na ebilet.pl

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X