fbpx


Sylwia Lipka wróciła do Poznania z koncertem Na Fali. To drugi, po kwietniowym, koncert artystki w stolicy Wielkopolski, którym Sylwia promuje swoje najnowsze wydawnictwo – płytę Fala / Wave. I tym razem, mimo wyjątkowo deszczowego wieczoru, to fala fanek zalała klub u Bazyla.

O support przed koncertem zadbał Bartek Kaszuba, który korzystając z okazji pochwalił się nadchodzącą premierą jego debiutanckiej płyty. Dowiedzieliśmy się, że materiał na płytę jest już w pełni gotowy. Niestety młody artysta nie zdradził na koncercie żadnego nowego utworu. Pozostaje nam czekać.

Przed Sylwią pozostały już tylko 3 ostatnie koncerty. Finał najdłuższej w karierze artystki trasy nastąpi 20 października w warszawskim klubie Proxima – dokładnie rok po premierze płyty Fala / Wave.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X