fbpx


Ed Sheeran to jeden z najpopularniejszych popowych piosenkarzy na świecie. Jego hitów słucha cały świat i wszyscy chcą mieć Jego krążki. Niedawno w wywiadzie, artysta ogłosił ważną informacje, a była nią… przerwę w karierze! O co chodzi?!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Atlanta! 📸 @zakarywalters

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Po sukcesie płyty X artysta zrobił sobie roczną przerwę. To samo planuje po zakończeniu trasy koncertowej promującej płytę Devide, które osiągnęła ogromny sukces na rynku muzycznym. Ed Sheeran zawsze podkreślał, że mimo światowej kariery, chce wszystko zatrzymać w odpowiednim miejscu i w odpowiednich proporcjach. W co wchodzi wspomniana wcześniej przerwa w karierze.

Ale żeby tego było mało, w ostatnim wywiadzie dla BBC Radio 2, piosenkarz ogłosił, że w przyszłym roku planuje bardzo długą przerwę i roczny wyjazd!

Pracowałem dla siebie i dla publiczności. Myślę, że przyda mi się mała przerwa.

To ogłoszenie wstrząsnęło światem fanów Eda. Są oni wręcz zdruzgotani tą wiadomością i zaczynają doceniać każdą chwilę artysty w mediach. Wielu z nich zadaje sobie teraz pytania co z nową płytą. Jak się okazuje wokalista ma kilka piosenek do wydania, ale kolejnej studyjnej płyty fani mogą spodziewać się dopiero pod koniec 2020 roku!

Myślicie, że Ed dobrze robi i zasługuje na tak długie wakacje?

Autor: Dominika
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X