fbpx


Ed Sheeran w styczniu oświadczył się swojej wieloletniej partnerce Cherry Seaborn. Jak informuje The Sun, Ed zaczął już planować swój ślub.
Jak podaje dziennik, w celu uniknięcia wzroku paparazzi, brytyjski muzyk, pragnie wybudować własną kaplicę, w której narzeczeni złożyliby sobie przysięgę małżeńską. Projekt budynku został przygotowany przez architektów, którzy pracowali m.in. przy Zamku Windsor, czy Somerset House mieszczącym się w Londynie. Sheeran, czeka już tylko na zgodę dotyczącą budowy od urzędników, która ma nadejść już w kwietniu.

Wspomniana kaplica miałaby się znajdować w mieście Suffolk. To miejsce jest nieprzypadkowe; To właśnie tu, Ed i Cherry uczęszczali razem do liceum.

W tym miejscu, w szkole Thomas Mills High School w Framlingham, 27-letni muzyk poznał kobietę, dla której stworzył utwór Perfect. Wszystko wskazuje na to, iż to właśnie Suffolk zostanie miejscem, w którym Brytyjczyk zapuści korzenie. Oprócz planowanej budowy kaplicy, Ed, jest właścicielem już 4 posiadłości właśnie w tym hrabstwie.

Ed Sheeran jest jednym z najbardziej znanych artystów na świecie, jego trasy koncertowe sięgają wszystkich kontynentów. Obecnie przebywa w Australii,
gdzie dzisiaj (tj. 07.03.2018r.) w mieście Adelaide zagra koncert. Nic zatem dziwnego, że po latach podróży, muzyk pragnie zamieszkać w spokojnym miejscu, a hrabstwo Suffolk, zdecydowanie do takich należy. Jest to okolica posiadająca w przeważającej części charakter wiejski, a istotną rolę w jej gospodarce odgrywa rolnictwo. Kto wie, może to właśnie w tym miejscu ustatkuje się gwiazdor?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X