fbpx


Zdecydowanie jedna z największych gwiazd ostatniego roku czy nawet kilku lat Ed Sheeran, ma niesamowitego bzika i niezwykłą obsesję! Jeśli mamy być szczerzy, w życiu nie pomyślelibyśmy, że ten niesamowity wokalista, który ma na swoim koncie takie hity jak Shape Of You czy Perfect, zawsze ma przy sobie… keczup!

www.thetattoohut.com

Jak poinformowało The Sun, Ed zabezpiecza się w razie braku keczupu w restauracjach, w których zdarza mu się jeść. Jak dodatkowo widać na zdjęciu powyżej, Jego miłość do keczupu jest tak wielka, że zrobił sobie specjalny tatuaż! W jednym z wywiadów artysta sam powiedział, że gdyby został premierem, jedną z Jego pierwszych decyzji byłoby wprowadzenie do restauracji obowiązku podawania frytek zawsze z keczupem.

Szczerze? Jesteśmy rozłożeni na łopatki i mega szanujemy Eda za Jego manię! 😀

Foto: AFP

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X