fbpx


Wczoraj swoją premierę miał kolejny utwór i zarazem teledysk Sikorskiego. Utwór nosi tytuł Paranoje i nagrał go wraz ze znanym artystą Beteo. Utwór od pierwszego przesłuchania niesamowicie się wkręca, a refren po chwili już śpiewa się razem z Sikorskim. Klip również stworzony w profesjonalnym i tajemniczym klimacie!

Fajne prawda? Nam się utwór i klip bardzo podoba! Jednak niektórzy fani myśleli, że w klipie wystąpi nowa dziewczyna Sikorskiego – Aga Stachurska. Tutaj jednak pojawia się inna aktorka, równie piękna – Julka Janulewicz. Oprócz głównej aktorki, pojawia się wiele kobiecych ciał i rąk, które „rozrywają” artystę w klipie. Przez te sceny niektórzy zastanawiali się (co prawda w większości na żarty), czy przez to Aga nie będzie zazdrosna!

No cóż. Nam się wydaję, że jest to na tyle profesjonalna praca i właśnie gra aktorska, że nie ma się o co obrażać i być zazdrosnym, jednak no cóż. W każdej plotce jest trochę prawdy 🙂 My jednak bardziej skupiamy się na tym, że jest to wyjątkowy i naprawdę świetny utwór oraz zapraszamy Was wszystkich, na nadchodzącą trasę koncertową Sikorskiego, która startuje już na początku listopada!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X