fbpx


Kto by pomyślał, że ta młoda wokalistka ma szansę na przebicie się w tak krótkim czasie i stanie się światową gwiazdą muzyki. Oprócz Jej wyjątkowego głosu i wyglądu, w końcu możemy mówić o liczbach! Dua Lipa wręcz zdeklasowała konkurencję!


Podniosłam słuchawkę i odkryłam, że jestem najmłodszą artystką, która zdobyła miliard wyświetleń swojego teledysku” – taką cudowną, walentynkową informacją 22-letnia Lipa podzieliła się na swoim Instagramie. Artystka została okrzyknięta najmłodszą artystką, która osiągnęła 1 miliard wyświetleń w serwisie YouTube ze swoim singlem “New Rules“. Singiel ujrzał światło dzienne w czerwcu ubiegłego roku, a do tej pory gości na listach przebojów na cały świecie!

Wszystko potwierdza globalny szef YouTube’a Lyor Cohen, który powiedział: “To niesamowicie piękna chwila dla Dua Lipy i nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi, cieszymy się, że możemy ją powitać w YouTube Bilion Views Club. Niesamowite było obserwowanie jej podróży od początku aż do tej chwili”.

Takie sukcesy lubimy i zawsze trzymamy kciuki za młodych artystów! Pamiętajcie, że jeśli lubicie Dua Lipę, to kciuki trzymajcie jeszcze jakiś czas, ponieważ artystka ma sporo nominacji do BRIT AWARDS!

Na obecną chwilę utwór “New Rules” ma oprócz 1 miliarda wyświetleń, ponad 6 milionów łapek w górę! Dołożyliście swoją? 🙂

 

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X