fbpx


Schemat tworzenia nowego singla niemal zawsze tak samo. Wykonawca otrzymuje kilka utworów w formie demo, z nich wybiera swoim zdaniem najciekawszy, pisze do niego tekst, po czym dogrywa wokal w studiu nagraniowym. Lecz, tym razem było inaczej!

Wczujcie się przez chwilę w rolę osoby obdarzonej talentem wokalnym. Wyobraźcie sobie, że pewnego dnia znajdujecie na Facebooku wiadomość od znanego producenta, który napisał do Was ponieważ zainteresowały go Wasze występy uwiecznione na YouTube. Mało tego, postanawia on oddać jedną ze swoich piosenek specjalnie dla Was.

Brzmi jak scenariusz filmu rodem z Hollywood? Ta historia wydarzyła się naprawdę i to jednej z artystek Young Stars!

Mowa o Oldze Przybysz, która jak dotychczas miała nagrany wyłącznie debiutancki singiel, wydany wiosną 2017 roku. Niespodziewanie przyszedł czas na kolejny utwór, z decyzją wiąże się jednak nieprawdopodobna historia, o której wokalistka chciała nam opowiedzieć.

Posłuchajcie co o powstaniu swojego drugiego singla mówi sama Olga Przybysz


Przypominamy debiutancki utwór Olgi – „Niebo Bliżej Nas”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X