fbpx


Początki kariery bywają różne, ale dobrze wiemy, że ciężka praca już od najmłodszych lat w połączeniu z talentem dają odpowiednie rezultaty. Wrzucanie coverów swoich ulubionych artystów na YouTube lub branie udziału w Talent Show to jedne z dróg, które obierają młodzi ludzie. Jak ten początkowy etap wspominają obecne gwiazdy? Sprawdźcie to! 

Johnny Orlando to 15-letni Kanadyjczyk, którego głos potrafi zmiękczyć niejedno serce. Dzisiaj gra koncerty na całym świecie, jego filmiki oglądają miliony, ale nie zawsze było tak kolorowo. Na początku trzeba było zarazić ludzi swoją pasją:

Warto nagrywać dużo filmów i pokazywać je ludziom oraz publikować na różnych serwisach społecznościowych. Tak, by ktoś mógł nas zauważyć. Myślę, że warto także nieco zainwestować w sprzęt i kupić na przykład dobry mikrofon. 

Kto jak kto, ale Johnny wie co mówi. Jego droga sławy zaczęła się właśnie od wrzucania filmików na różne serwisy społecznościowe. Pamiętacie jeszcze tę uroczą parodię i cover utworu Iggy Azalea- Fancy? Kto by pomyślał, że od tego wykonania minęły 4 lata!

Sylwia Przybysz została zauważona przez naszą wytwórnię MyMusic w 2015r. podczas konkursu Youtube Young Stars 2015.  Już w tym samym roku odbyła się premiera jej debiutanckiego singla, który został nagrany w duecie z Mezo. Ta piosenka promowała pierwszy album artystki. Jako 15-letnia dziewczyna miała w sobie odwagę by wrzucić na YouTube cover utworu Cher Lloyd – Want You Back. Wyszło jej to na dobre. Jak sama dzisiaj mówi, nie można się bać! – Trzeba być odważnym i pokazać siebie światu, np. poprzez media społecznościowe.

Jeśli i Wy czujecie, że macie talent oraz odwagę, wysyłajcie do 16 czerwca swoje nagrania na Way To Young Stars! Może kiedyś to my napiszemy o Tobie? 🙂 Powodzenia!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X