fbpx


Urodzona 22 kwietnia 2001r. w Głubczycach, niezwykle utalentowana wokalistka, która dzięki zwycięstwu w konkursie Fanta Future Young Stars podpisała kontrakt z wytwórnią MyMusic i dołączyła do projektu Young Stars. Muzyka od zawsze płynie w jej żyłach, ale „poważne” śpiewanie rozpoczęła w szkole podstawowej, gdy zaczęła uczęszczać na lekcje śpiewu.
Skończyła I stopień Szkoły Muzycznej w Głubczycach. Oprócz śpiewu, uwielbia grać na fortepianie. Spędza przy nim wolne chwile i opracowuje rożne piosenki.

Laureatka licznych konkursów muzycznych oraz festiwali. Wystąpiła również w talent-show Polsatu „SuperDzieciak”, gdzie swoim występem porwała licznie zgromadzoną publiczność oraz jury.
Dominika na co dzień kieruje się swoim własnym motto życiowym: „najpiękniejszą nagrodą dla wokalisty nie jest werdykt jury- ale radość, sympatia i wzruszenie publiczności. Że to dla nich warto śpiewać, grać i marzyć. „Trzeba walczyć o marzenia i nigdy się nie poddawać!”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X