fbpx


…i nie są to wcale wybory tak oczywiste, jak mogło wielu z Was sądzić. Oznacza to, że najbliższa doba upłynie prawdopodobnie pod znakiem karkołomnej rywalizacji o głosy – dwie pierwsze dziewczyny: Agata i Natalia są raczej bezpieczne, natomiast sytuacja Olivii , Izy, Zuzi Kai jest w tym momencie mocno pod znakiem zapytania. Czy do rywalizacji o trzecie miejsce włączy się ktoś jeszcze? Z pewnością tak – szykujcie na dobę niespodzianek!

Dominik Łupicki podjął decyzję o 3 osobach, które awansują do kolejnego i ostatniego już przystanku, po którym zostaje tylko finał… Komu się udało zwrócić jego uwagę?

Miłosz Muzioł

Sandra Czuraj

Zuzia Machnio

 

GRATULUJEMY!!! …ale to niestety wszyscy. Do najlepszej 10-tki pozostały już tylko 3 miejsca i to Wy o nich zdecydujecie. Wszystko wskazuje na to, że znamy raczej dwie z nich, ale trzecia pozostanie tajemnicą do samego końca.

Decydujcie – teraz macie czas już tylko do jutra, do 12:00 . Wszystkich 8 kandydatów, z których musicie wybrać najlepszą 3 znajdziecie tutaj: http://youngstars.pl/waytoyoungstars-nagrania-5/?gallery-order=points-down&order-category=16&contest-search=

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia !!! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X