fbpx


Dzisiejszy dzień długo zapisze się w pamięci Wiktora – nastoletniego widza Dominika Łupickiego. Jakiś czas temu na grupie youtubera został opublikowany post przez matkę Wiktora w którym opisuje chorobę syna i prosi o pomoc internatów w organizacji dla niego niespodzianki.

Dzięki członkom i administracji  grupy info szybko doszło do Dominika. Nie minęło nawet 30 minut gdy wszyscy przeczytali komentarz pod postem „O której i gdzie?„.

Do ostatniej chwili Wiktor nawet nie podejrzewał co go czeka, wszystko było organizowane w tajemnicy.

Matka chłopaka mówi, że jest on wielkim fanem Dominika Łupickiego i od samego początku śledzi jego przygody na YouTube.

Z utrzymaniem wszystkiego w tajemnicy było ciężko, zwłaszcza dzisiaj, bo ciągle zaglądał mi w telefon gdy omawiałam szczegóły spotkania z Dominikiem. Gdy już wyszliśmy od lekarza wsiedliśmy do samochodu i zasłoniłam mu oczy czapką aby nic nie widział. Od szpitala do miejsca docelowego dzielił nas 3 kilometry więc się niecierpliwił. Gdy już odsłonił czapkę był w mega szoku. Pogadaliśmy, porobiliśmy zdjęcia i umówiliśmy się na następne spotkanie. W drodze do domu rozpłakał się ze szczęścia!” – relacjonuje dzisiejsze spotkanie Pani Magda, matka chłopca.

Ja nie podejrzewałem, że mama zrobi mi taką niespodziankę. Gdy odsłoniłem oczy to mnie zatkało na chwilę i byłem mega zdziwiony ale jednocześnie szczęśliwy że go spotkałem! Chwilkę pogadaliśmy, strasznie się denerwowałem ale Domino sprawił że zdenerwowanie minęło i dużo się śmialiśmy i robiliśmy zdjęcia – mówi nam Wiktor.

To już jego drugie spełnione marzenie. Pierwsze spełniło się niespełna 2 lata temu, gdy mógł być na stadionie narodowym, strzelić bramkę dla Szczęsnego oraz obejrzeć mecz na żywo w strefie VIP.

Jak widzicie, marzenia się spełniają zarówno te małe jak i duże, wystarczy wiara!

Autor: Marek
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X