fbpx


Demi Lovato patrzy w przeszłość i szczerze mówi o swoich błędach! Jednocześnie pozytywnie patrzy w przyszłość i kontynuację swojej drogi w trzeźwym życiu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Hi 🌹

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

Demi Lovato wykorzystała wczoraj swoje Instastories do szczerej wypowiedzi o swoich błędach w przeszłości – 15 marca jest dla niej wyjątkowym dniem, bo to właśnie wczoraj obchodziłaby 7 rocznicę trzeźwego życia, gdyby nie sytuacja z ostatnich wakacji. Jak wiemy, piosenkarka miała wtedy powrót uzależnienia i przedawkowała środki odurzające do tego stopnia, że ledwo uszła z życiem. Teraz gwiazda przygląda się swoim błędom:

„Dzisiaj minęłoby 7 lat, od kiedy jestem trzeźwa” – napisała Demi na Instastories – „Nie żałuję przyznania się do tego, bo widocznie musiałam zrobić te błędy, ale nigdy nie wolno mi zapomnieć, że były dokładnie tym, czy były: błędami. Jestem wdzięczna za to, że AA/NA nigdy nie zamyka Ci drzwi, bez względu na to, ile razy musisz zaczynać od nowa. Nie straciłam tych 6 lat, to doświadczenie pozostanie ze mną na zawsze, teraz muszę tylko dodać do tego czasu nową podróż i ponownie zacząć odliczanie. Jeśli masz nawrót uzależnienia i boisz się prosić o pomoc, po prostu wiedz o tym, że możliwe jest podjęcie tego kroku, aby wyzdrowieć. Jeśli dzisiaj żyjesz, możesz wrócić. Jesteś tego warty.”

Mamy nadzieję, że Demi faktycznie wzięła naukę ze swoich błędów i więcej ich nie powtórzy! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X