fbpx


Dawid Kwiatkowski od lat jest idolem wielu osób – już nie tylko nastolatek i dzieci, gdyż Jego pierwsze fanki dorastały razem z Nim. Tym razem zaskakuje zupełnie innym klimatem muzycznym oraz… rapowaniem! Nie wierzycie? Posłuchajcie sami!

Dosłownie 3 dni temu, bo 10 lipca, na YouTubie Dawida Kwiatkowskiego pojawił się nowy utwór o tytule SAM 1.0, który jest bardzo głębokim przekazem o którym pisze sam artysta.

Słuchacie właśnie utworu, który jest całkiem inny niż reszta na płycie. To nie jest singiel. To modlitwa o lepsze jutro dla tych, którzy w swoim życiu wiele razy przeszli na czerwonym świetle i niestety, odbiło się to na ich życiu.

Jak sami widzicie i zresztą pewnie dobrze słyszycie, utwór bardzo klimatyczny i poważny z wyjątkowym przekazem. Oprócz tego wykonany zupełnie inaczej niż dotychczas, jednak nam wkręca się idealnie!

Co Wy sądzicie na ten temat takiego Dawida, tego utworu i samego wykonania? 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X