fbpx


Już dzisiaj na półkach sklepowych znajdziemy nową, trzecią już płytę Sylwii Przybysz! Płyta “Czas” to kilkanaście wzruszających kompozycji z motywującymi tekstami oraz wyjątkowymi gośćmi z zagranicy! Oprócz tego, fani mogą liczyć na bonusowe utwory, które świetnie dopełniają krążek!

„Nowa płyta poświęcona jest trudnym chwilom, którymi nigdy wcześniej nie potrafiłam dzielić się z fanami. Czuję, że odciążyłam swoją głowę, bo w piosenkach opowiadam o przeszłości, o tym, by zostawić ją w tyle. Czeka na nas wiele pięknych chwil w przyszłości a wszystko przyjdzie z czasem. Poznajcie teraz mój CZAS. Mam nadzieję, że będzie Waszym lekiem na całe zło” – tak opisuję płytę Sylwia Przybysz.

Pełna lista utworów prezentuje się wyjątkowo. Gośćmi na płycie będzie Olga Przybysz, Remo, Bars And Melody i Johnny Orlando! Pełna lista utworów prezentuje się następująco:

 1. Pomimo
 2. Zobacz moją siłę
 3. Moment
 4. Czas
 5. Bezpowrotnie
 6. Koniec granic
 7. Kilka chwil
 8. Na pamięć
 9. Sposób
 10. Łapmy Czas (feat. Olga Przybysz)
 11. Gravity (feat. Bars And Melody)
 12. Keep On Trying (feat. Johnny Orlando)

BONUSTRACK
13. Grawitacja
14. Próbuj dalej
15. Z Tobą Być feat. Remo

Kolejną świetną informacją dla fanów jest również start sprzedaży biletów na najnowszą trasę koncertową artystki! “Czas na Show” pojawi się w aż 12 miastach w całej Polsce! Podczas trasy nowe utwory i wyjątkowe niespodzianki od artystki, których do tej pory nie było!

My egzemplarze płyty “Czas” już mamy i na pewno pojawimy się na koncertach Syśki! Mamy nadzieję, że się z Wami spotkamy! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X