fbpx


Od ostatniej trasy Sylwii Przybysz minęło zaledwie kilka miesięcy, a młoda artystka tuż po wydaniu najnowszej płyty „Czas” od razu wróciła na scenę. Na otwierającym koncercie, na fanów czekał nie tylko wyjątkowy występ Syśki, ale i mnóstwo niespodzianek!

Czas na show” to jedyne i niepowtarzalne tournee po Polsce, które rozpoczęło się właśnie dzisiaj w Lublinie. To tu artystka zabrała redakcję naszego portalu, aby pokazać nam swoje odmienione oblicze.

Pierwszą z niespodzianek była obecność Janka Dąbrowskiego wraz Karmelem na premierowym koncercie. Druga niespodzianka – zupełnie inne oblicze supportu. Zamiast Olgi Przybysz, na scenie zobaczyliśmy trzy dziewczyny, które swoją obecność w klubie Graffitti zawdzięczają zwycięstwu w konkursie, ogłoszonym przez Sysię na jej social mediach.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

JDąbrowsky jako konferansjer? Proszę bardzo! A to dopiero początek. Nowa trasa, nowa płyta oraz nowe choreografie – to właśnie tego świadkami byliśmy w Lublinie, na pierwszym koncercie Sylwii Przybysz. Czy to czas na zmiany? O tym możecie przekonać się sami na najbliższym koncercie Sysi w Krakowie, 22 kwietnia w klubie Kwadrat.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Wybieracie się na kolejne koncerty z trasy Sylwii Przybysz?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X