fbpx


Nadszedł czas na drugie show w ramach trasy koncertowej Sylwii Przybysz – artystka przyjechała do Krakowa, gdzie od samego rana czekały na nią tłumy fanów, którym nie straszny był upał: jak najszybciej chcieli zobaczyć swoją idolkę. Sylwii jak zwykle towarzyszył Jaś Dąbrowski i Karmelek. W końcu do grupy dołączyła też długo wyczekiwana Olga Przybysz, która wystąpiła w zupełnie nowej dla siebie roli – jako support Sylwii, dając poruszający solowy koncert.


Koncerty Sylwii są wyjątkowe nie tylko z powodu panującej na nich atmosfery. Wokalistka, która zawsze powtarza fanom, by tak jak ona podążali za swoimi marzeniami, aktywnie do spełniania tych marzeń się przyczynia. Sylwia postanowiła kontynuować zapoczątkowany w Lublinie konkurs na drugi – oprócz Olgi – support. Tym razem na scenie swój talent miał szansę zaprezentować Adam Kalinowski i trzeba przyznać, że wykorzystał ją znakomicie. Śpiewając cover piosenkiPerfect” Eda Sheerana w zaskakującej polskiej wersji, Adam porwał serca publiczności i z pewnością zostanie zapamiętany na długo, a kto wie, może koncert w krakowskim Klubie Kwadrat stanie się dla niego przepustką do dalszej kariery?

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Sylwia natomiast była prawdziwą gospodynią wieczoru – o swoich gości, którzy przybyli na spotkania VIP i spotkania Meet&Greet, zadbała przynajmniej z taką samą starannością, jak o swoich gości na scenie, serwując fanom osobiście pizzę i opowiadając zabawne historie.

Sylwia rozpoczęła swój koncert dynamicznym utworem pt. „Moment” i następnie stopniowo podsycała atmosferę, wykonując między innymi nostalgiczne „Pomimo”, a później przeplatając taneczne przeboje z nowej płyty z nastrojowymi balladami i hitami z poprzednich albumów. Gdy show dobiegło końca, publiczność nie chciała słyszeć o rozstaniu, domagając się kolejnych bisów.

Jedno jest pewne – będziemy towarzyszyć Sylwii w kolejnych koncertach, a Wy pamiętajcie o konkursie wokalnym, w którym jurorką jest sama Sylwia. Może następnym razem to będzie Twój Czas na Show? 😉

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X